Ders İçeriği


-Baget tutuş, stick kontrol ve trompet etüdleri.
-El, ayak Koordinasyon çalışmaları.
-Metronomla ritmik çalışmalar.
-Notasyon,solfej,Armoni.
-Pop, Rock ve dünya ritimleri çalışmaları.
-Ekipman tanıma,davul akordu.
-İleri seviye Ritim çalışmaları ve müzik üzerine ritim çalışmaları.
-Repertuar çalışmaları.


Özel Davul Dersleri


Bateri dersi Orçun Esedoğlu hocamız tarafından verilmektedir. Hocamız Türkiye'de aldığı Bateri eğitiminin yanı sıra 2009 yılında Amerika'da The Julliard School dan ileri düzey müzik eğitimi alarak bu alanda kendini geliştirerek tecrübe sahibi olmuştur. Ders saatleri hocamız ile ortak şekilde belirlenir. Bateri dersleri haftada 1 gün 1 saat olarak teke tek (özel) şekilde işlenir. Öğrenciler Önceden belirtmek koşuluyla izin isteyebilir ve telafi hakları baki kalır. Randevu alarak dershanemizde bulunan bateri ile etüt çalışmalarında bulunabilirsiniz. Ders ücretleri için bizi arayınız. Ücretler her 4 derste bir tekrarlanır. Bu şekilde resmi tatiller ve zorunlu durumlarda bateri dersiniz işlenmiş kabul edilmez. Senet imzalatma ve ya toplu ödemeler gibi öğrencileri zor durumda bırakan uygulamalar, samimi aile ortamımızı zedelemesinden dolayı kabul görmemektedir.


Bateri Davul Fiyatları


Akustik bateri fiyatları yeni başlayanlar için set olarak ortalama 800 TL  civarındadır. Kaliteli bir davul daha yüksek bir fiyat anlamına gelir. bütçesi olmayan arkadaşlar bu işe çalışma pad leriyle başlamaktadır.  evlerinde ses problemi yaşayan öğrenciler imkanlar dahilinde elektro bateri almalarını tavsiye ediyoruz. Elektro bateriler ortalama 1000 TL civarındadır.


Ders Fiyatları


bateri dersi ücretleri genelde bir çok yerde farklılık göstermektedir. bunun sebebi işletmecilerin gelir, gider dengesini sağlaya bilmesi ile alakalı olmasıdır. bateri dersi aylık 180tl ile 350 tl arasında değişmektedir.
Bildiğiniz gibi bateri ve davul dersi özel olarak bireysel yapılır. perküsyon dersleri ise genelde gurup halinde işlenir.
Ders ücretleri için bizi arayınız.